Hakkımızda

Büyük ölçekli bir yatırıma başlayan her ciddi marka gibi Kahve Sarayı da, marka yolculuğuna profesyonel bir ön çalışmayla başladı.

Ar-Ge

Büyük ölçekli bir yatırıma başlayan her ciddi marka gibi Kahve Sarayı da, marka yolculuğuna profesyonel bir ön çalışmayla başladı.

Markalaşma

2008 Yılında Marka Tescili yapılan Kahve Sarayı, ticari faaliyetlerine fiilen başlamadan önce özenli ve planlı bir etüd ve ticari analiz safhasını tamamladı.

Yatırım altyapısı

Marka tescilinin ardından geçen beş yılda, tüketicinin satınalma tercihlerinde en ön sıralarda olabilmenin formülleri arandı.

Şubeler...

2013 Mayıs ayına kadar geçen sürede Ar-Ge faaliyetleri ve altyapı çalışmalarıyla, uzun soluklu bir koşu için gereken kurumsal enerji oluşturuldu. Yatırıma fiilen başlamak için gereken doğru zaman ve zemin hazırlıkları da yapılarak Kahve Sarayı İstanbul Avcılar’da ilk şubesini açtı.

Misafir İncelemelerimize göre

Foursquare üzerinde yapılan değerlendirmelere göre

Bir dünya markası...

Geleneksel Türk kahve kültürünün değişmeyen zenginlikleriyle, bugünün değişen beklentilerini harmanladığımız kahve kültürümüzün modern yorumunu tüm dünyayla tanıştıran bir dünya markası olmak…

Hızlı İletişim

Merkez Mh. Harmanyeri Sk.

No:2/2 Avcılar - İSTANBUL

0 212 593 9328

info@kahvesarayi.com

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Pazar

08:00 - 24:00

Sosyal Medya